Sezon ślubny zbliża się wielkimi krokami! Dziewczyny wiecie co to oznacza? Wieczory panieńskie ruszą pełną parą 🤩


Często w ramach prezentu dla przyszłej Pani Młodej, organizujecie przyjęcie na którym obecny jest fotograf. Zwykle planujecie to w ten sposób by fotograf był na początku Waszego przyjęcia, a nawet chwilę przed pojawieniem się głównej zainteresowanej. Mogę Wam od razu podpowiedzieć, że to najlepsze rozwiązanie, ponieważ jest czas by sfotografować dekoracje, Wasze przygotowania do pojawienia się przyszłej Pani Młodej oraz by ją zaskoczyć, jeżeli obecność fotografa na jej przyjęciu to forma niespodzianki.


No dobrze, a co powiecie na to by zorganizować sobie sesję zdjęciową w ciągu dnia? Być może nie organizujecie typowego przyjęcia, jedziecie np. do SPA, spotykacie się od razu w klubie, a mimo wszystko chciałybyście by Wasza przyjaciółka miała pamiątkę w postaci zdjęć z Wami.

Mam dla Was super alternatywę, którą tak naprawdę pokazały mi w zeszłym roku te cudowne dziewczyny!

Spotkałyśmy się w dniu, w którym odbywał się wieczór panieński. Jednak zamiast towarzyszyć dziewczynom podczas ich wieczornego spotkania, spotkałyśmy się w środku dnia, w miejscu w którym Patrycja bardzo chciała mieć sesję. I to była świetny pomysł!! Patrycja miała sesję w miejscu, o którym marzyła, spędziła ten czas w gronie swoich przyjaciółek, wieczorem mogła się w pełni wychillować, a co najważniejsze, ma pamiątkę w postaci zdjęć z tego wyjątkowego dnia 🤎🌸